Jak školení probíhá?

Nabízíme kurzy finanční gramotnosti pro firmy. Obsah kurzu přizpůsobíme Vašim požadavkům - ať už Vaše zaměstnance zajímají odborné znalosti ze světa financí, nebo mají finanční potíže a rádi by našli cestu ven. Nabízíte Vašim zaměstnancům různé benefity, ale málokdo je využívá? Dokážeme jim vysvetlit výhody a principy jednotlivých příspěvků či výhod. Na školení za Vámi můžeme přijet do prostor Vaší společnosti. Optimální je skupina 10 až 15 osob. Více o školení či našich lektorech najdete níže.

Lektoři

Náš pilíř tvoří 6 lektorů, kteří se dlouhodobě zabývají vzděláváním a školením. Všichni mají praktické zkušenosti z finančního trhu, ať už z bank, pojišťoven, nebo investičních společností. Své zkušenosti dokáží zúročit při uvádění příkladů z praxe, i při odpovídání na jednotlivé zvídavé dotazy posluchačů. Na školení většinou jedou dva lektoři, aby se dokázali věnovat účastníkům individuálně v interaktivních částech workshopu.

Co se účastníci dozví?

Především pro výrobní společnosti máme připraven tzv. základní kurz - obálková metoda, důležitost spoření, úvěry, exekuce a oddlužení (osobní bankrot). Vzorová nabídka vypadá takto. Pro zaměstnance, kteří chtějí více proniknout do tajů financí máme připraven pokročilý kurz, který obsahuje znalosti v oblasti hypoték, spoření, investic či pojištění. Vzorová nabídka zde. Můžeme navrhnout i opravdu důkladné probrání jednoho tématu či individuální konzultace ve Vaší společnosti

Rádi témata a rozsah školení upravíme tak, aby maximálně vyhovovalo Vašim požadavkům. Pro orientační výpočet ceny využijte kalkulátor níže - cena počítá s celodenním školením ve Vašich prostorách, dvěma lektory a 10 účastníky. V případě jakýchkoli dotazů či pro objednávku kurzu nás kontaktujte přes nezávaznou poptávku níže.

Zde se můžete podívat na tiskové zprávy z našich vybraných kurzů pro zaměstnance: STÖLZLE-UNION, Severočeské doly, PINKO, NativePR.

Kalkulátor pro firmy

Cena je za standardní jednodenní školení, zahrnuje mzdu lektorů, dopravu, materiály. Případné úpravy školení dle požadavků objednatele budeme fakturovat dle času a domluvy s objednatelem. Pokud jste nezisková či veřejně prospěšná organizace a potřebovali byste vyřídit slevu, ozvěte se nám. Nejsme plátci DPH.