Jak školení probíhá?

Co se v mládí naučíš, ve stáří jako když najdeš. Co žákům a pro větší zapálení chybí, je dostatek praktických příkladů ve výuce. V průběhu přednášky si student většinou říká: "K čemu mi to bude?" My tuto otázku zodpovíme již v úvodu.

Přinášíme výuku, která dokáže přiblížit finanční tematiku školákům ve věku 10-19 let prostřednictvím her a příkladů z praxe. Docílíme tím toho, aby budoucí generace odmala věděla, že nemá všechny peníze utratit, a tento zvyk si studenti přenesli do svého dospělého života.

Lektoři

Náš pilíř tvoří 6 lektorů, kteří se dlouhodobě zabývají vzděláváním a školením. Všichni mají praktické zkušenosti z finančního trhu, ať už z poradenství nebo bank a pojišťoven. Své zkušenosti dokáží zúročit při uvádění příkladů z praxe, i při odpovídání na jednotlivé zvídavé dotazy posluchačů.

Co se žáci dozví?

Vzorová nabídka školení pro ZŠ vypadá takto. Pro SŠ máme připravený tento programRádi však školení či jeho témata upravíme tak, aby maximálně vyhovovalo Vašim požadavkům. Orientační cenu školení si můžete vypočítat ve formuláři níže - tato cena odpovídá našemu typovému školení - 2 hodiny v jedné třídě od 1. do 6. hodiny. Pokud budete chtít školení upravit, přibyde k ceně úprava materiálů. V případě jakýchkoli dotazů či pro objednání nás kontaktujte přes nezávaznou poptávku níže.

Kalkulátor pro školy

Cena je za standardní školení, kdy každá třída má školení zvlášť na 2x45 min. Pokud máte zájem o jiný formát, ozvěte se nám níže. Cena zahrnuje mzdu lektorů, dopravu, materiály. Případné úpravy školení dle požadavků objednatele budeme fakturovat dle času a domluvy s objednatelem. Nejsme plátci DPH.