Jak školení probíhá?

Věříme, že znalost správy financí potřebuje v životě každý, kdo hospodaří s penězi. Školíme proto ve velkých společnostech i rodinných firmách, mateřských centrech, na úřadech práce, v neziskových organizacích i dalších skupinách. Všichni by měli znát principy, které vytvářejí a uchovávají peníze. Dokážeme zajímavou formou předat zkušenosti z praxe, díky kterým se lze vyhnout mnoha nepříjemným situacím, a naopak užívat života naplno.

Lektoři

Náš pilíř tvoří 6 lektorů, kteří se dlouhodobě zabývají vzděláváním a školením. Všichni mají praktické zkušenosti z finančního trhu ať už z bank, pojišťoven, nebo investičních společností. Své zkušenosti dokáží zúročit při uvádění příkladů z praxe, i při odpovídání na jednotlivé zvídavé dotazy posluchačů.

Co se dozvíte?

Naše společnost nabízí dvě varianty školení. Tou první je základní kurz - obálková metoda, důležitost spoření, úvěry, exekuce a oddlužení (osobní bankrot., Konkrétní nabídka základního školení vypadá takto. Druhou variantou je pokročilý kurz vhodný pro ty skupiny, které chtějí proniknout do tajů úvěrů a hypoték, spoření, investic či pojištění. Vzorová nabídka zde.

Základní cenovou kalkulaci můžete provést kalkulátorem níže - počítá s celodenním školení s dvěma lektory, ve Vašich prostorech a 10 účastníky. Firemní zákazníci nákupem kurzu přispívají na realizaci školení pro základní školy, pro neziskové organizace máme připravené atraktivní slevy.

Rádi školení upravíme tak, aby maximálně vyhovovalo Vašim požadavkům. V případě jakýchkoli dotazů nás kontaktujte přes nezávaznou objednávku níže.

 

Kalkulátor pro firmy