Jak školení probíhá?

Věříme, že znalost správy financí potřebuje v životě každý, kdo hospodaří s penězi. Školíme proto ve velkých společnostech i rodinných firmách, mateřských centrech, na úřadech práce, v neziskových organizacích i dalších skupinách. Všichni by měli znát principy, které vytvářejí a uchovávají peníze. Dokážeme zajímavou formou předat zkušenosti z praxe, díky kterým se lze vyhnout mnoha nepříjemným situacím, a naopak užívat života naplno.

Lektoři

Náš pilíř tvoří 6 lektorů, kteří se dlouhodobě zabývají vzděláváním a školením. Všichni mají praktické zkušenosti z finančního trhu ať už z bank, pojišťoven, nebo investičních společností. Své zkušenosti dokáží zúročit při uvádění příkladů z praxe, i při odpovídání na jednotlivé zvídavé dotazy posluchačů.

Co se dozvíte?

Naše společnost nabízí dvě varianty školení. Tou první je základní kurz - obálková metoda, důležitost spoření, úvěry, exekuce a oddlužení (osobní bankrot., Konkrétní nabídka základního školení vypadá takto. Druhou variantou je pokročilý kurz vhodný pro ty skupiny, které chtějí proniknout do tajů úvěrů a hypoték, spoření, investic či pojištění. Vzorová nabídka zde.

Základní cenovou kalkulaci můžete provést kalkulátorem níže - počítá s celodenním školení s dvěma lektory, ve Vašich prostorech a 10 účastníky. Firemní zákazníci nákupem kurzu přispívají na realizaci školení pro školy, dětské domovy či neziskové organizace.

Rádi školení upravíme tak, aby maximálně vyhovovalo Vašim požadavkům. V případě jakýchkoli dotazů nás kontaktujte přes nezávaznou objednávku níže.

 

Kalkulátor pro firmy

Cena je za standardní jednodenní školení, zahrnuje mzdu lektorů, dopravu, materiály. Případné úpravy školení dle požadavků objednatele budeme fakturovat dle času a domluvy s objednatelem. Pokud jste nezisková či veřejně prospěšná organizace a potřebovali byste vyřídit slevu, ozvěte se nám. Nejsme plátci DPH.