Jaká je naše nabídka kurzů?

Nabízíme kurzy finanční gramotnosti pro školy, pro firmy a jejich zaměstnance, ale i pro ostatní skupiny pod heslem pro veřejnost. Pro informace či orientační cenovou kalkulaci jednotlivých typů školení klikněte výše na Vámi vybraný druh kurzu.

Jak školení probíhá?

Kurzy finanční gramotnosti jsou zaměřené na získání elementárních znalostí ze světa financí. Kurzy upravujeme dle publika, pro děti zapojujeme více obrázků a her, které problematiku přiblíží, pro dospělé používáme příklady z praxe, které si mnozí již zažili. Školení je možné zaměřit obecně na principy finanční gramotnosti, či na konkrétní problematiku, vše záleží na Vás.

Lektoři

Náš pilíř tvoří 6 lektorů, kteří se dlouhodobě zabývají vzděláváním a školením. Všichni mají praktické zkušenosti z finančního trhu, ať už z bank, pojišťoven, nebo investičních společností. Své zkušenosti dokáží zúročit při uvádění příkladů z praxe, i při odpovídání na jednotlivé zvídavé dotazy posluchačů.

Výběr druhu školení

Na základě Vašich konkrétních požadavků připravíme kurz tak, aby maximálně vyhovoval Vaší poptávce. Máme zkušenosti se vzděláváním studentů i pracujících, TOP managerů i nezaměstnaných. Pro představu, jaká témata se v prezentaci probírají, se po výběru kategorie můžete podívat na vzorové nabídky. Vybrat si můžete následující kategorie: