Česky

Darujte a zaplaťte nižší daně!

Věděli jste, že si můžete snížit daňovou povinnost darováním peněz na dobročinné účely?

28. listopadu bude tzv. Giving Tuesday, neboli Štědré úterý, které je dnem darů, štědrosti a dobrých skutků.

Přečíst celý článek

Finanční vzdělávání pro zaměstnance

Naše společnost již více než 10 let poskytuje vzdělávání pro společnosti, které chtějí jako benefit dopřát zaměstnancům lepší finanční vzdělání.

Pokud zaměstnanci umí lépe hospodařit, jsou klidnější, mohou se na práci lépe soustředit a jsou více motivovaní pracovat, aby si splnili své finanční cíle.

Přečíst celý článek

Finanční vzdělávání - nabídka kurzů pro Kolín a okolí

Předáváme finanční gramotnost tam, kde je to nejvíce potřeba – mezi studenty i učitele, aby další generace měla o něco lepší přípravu pro boj s nástrahami finančního trhu.

Přečtěte si více o našem projektu, který bude zajišťovat přednášky zdarma v rámci Kolína a okolí.

Přečíst celý článek

Spuštění anglické verze webu a facebooku

Již pátým rokem se CEFIG účastní nejrůznějších mezinárodních vzdělávacích aktivit. Všechny tyto kurzy probíhají v angličtině, abychom nekombinovali sféru mezinárodní a českou, rozhodli jsme se založit novou webovou stránku en.cefig.cz a facebookový účet CEFIG International.

Přečíst celý článek

Kurzy o penězích míří na brněnské základky!

Jak spravovat rozpočet, kolik peněz by se mělo měsíčně ušetřit, kam peníze ukládat, proč si nepůjčovat na dárky či dovolenou a na jaké triky prodejců si dát pozor. Finanční výchova je něco, co se v Česku podceňuje - ukazují to hlavně alarmující statistiky rostoucího počtu mladých lidí v insolvenci.

Přečíst celý článek

Představení: Michal Doubek, lídr CEFIGu pro Moravu a Slezsko

Na stránky CEFIGu chodí poptávky po školení ze všech koutů republiky, proto bylo jen otázkou času, kdy bude třeba rozšířit naše působení i geograficky. Novou tváří se stal Michal Doubek, který se finančním vzděláváním dlouhodobě zabývá. Kdo je Michal, jaké má zkušenosti a jaké jsou jeho vize? To vše se dozvíte v rozhovoru.

Přečíst celý článek

CEFIG - školení finanční gramotnosti v reportáži České Televize

Tentokrát jsme neunikli ani pozornosti celostátních médií. Na školení pro střední odbornou školu informatiky a spojů se za námi byla podívat i televizní kamera, která natočila část přednášky, rozhovor s našimi lektory a vyzpovídala studenty, kteří se přednášky účastnili.

Přečíst celý článek

Žáci ZŠ Grünwaldova už jsou finančně gramotní

Dne 12.11.2013 se v Českých Budějovicích uskutečnil den finanční gramotnosti. Žáci sedmých, osmých a devátých tříd se naučili, jak správně hospodařit a nenechat se okrádat. Přednášky od 3 lektorů vyslechlo přes 250 studentů, což byl rekord. Výuku organizovala celorepubliková nezisková organizace Centrum finanční gramotnosti, jejíž lektoři mají s finanční problematikou bohaté praktické zkušenosti.

Přečíst celý článek
Subscribe to RSS - CEFIG