Jak školení probíhá?

Co se v mládí naučíš, ve stáří jako když najdeš. Co žákům pro větší zapálení chybí, je dostatek praktických příkladů ve výuce. V průběhu přednášky si student většinou říká: "K čemu mi to bude?" My tuto otázku zodpovíme již v úvodu.

Přinášíme výuku, která dokáže přiblížit finanční tematiku už školákům ve věku 10-15 let prostřednictvím her a příkladů z praxe. Docílíme tím toho, aby děti odmala věděly, že nemají všechny peníze utratit, a tento zvyk si přenesly do svého dospělého života.

Lektoři

Náš pilíř tvoří 6 lektorů, kteří se dlouhodobě zabývají vzděláváním a školením. Všichni mají praktické zkušenosti z finančního trhu, ať už z bank, pojišťoven, nebo investičních společností. Své zkušenosti dokáží zúročit při uvádění příkladů z praxe, i při odpovídání na jednotlivé zvídavé dotazy posluchačů.

Co se žáci dozví?

Vzorová nabídka školení vypadá takto. Rádi však školení či jeho témata upravíme tak, aby maximálně vyhovovalo Vašim požadavkům. Orientační cenu školení si můžete vypočítat ve formuláři níže. V případě jakýchkoli dotazů či pro objednání nás kontaktujte přes nezávaznou poptávku níže.

Každý absolvent školení má nárok na získání certifikátu o absolvování školení. Certifikát se žákům může hodit k přihlášce na SŠ nebo jako příloha k životopisu.

Kalkulátor pro školy