Jak školení probíhá?

Situace, kdy studenti středních škol nevědí, proč se tematiku učí a jak ji využijí v reálném životě, je dnes na denním pořádku. My si myslíme, že znát důvod, proč se vzdělávat, je právě pro studenty velmi důležité.

Každé školení proto začínáme zjišťováním toho, čeho by studenti chtěli dosáhnout. Díky tomu můžeme následně názorně ukázat, že pro všechna vybraná povolání, ať už to bude malíř, herečka, fotbalista, žena v domácnosti nebo právník, je důležitá finanční gramotnost.

Lektoři

Náš pilíř tvoří 6 lektorů, kteří se dlouhodobě zabývají vzděláváním a školením. Všichni mají praktické zkušenosti z finančního trhu, ať už z bank, pojišťoven, nebo investičních společností. Své zkušenosti dokáží zúročit při uvádění příkladů z praxe, i při odpovídání na jednotlivé zvídavé dotazy posluchačů.

Co se studenti dozví?

Konkrétní nabídka školení vypadá takto. Rádi však školení upravíme tak, aby maximálně vyhovovalo Vašim požadavkům. Níže můžete orientačně spočítat cenu školení. V případě jakýchkoli dotazů či pro objednávku školení nás kontaktujte přes nezávaznou poptávku níže.

Každý absolvent školení má nárok na získání certifikátu o absolvování školení. Certifikát se studentům může hodit jako příloha k životopisu nebo k přihlášce na VŠ.

Kalkulátor pro školy