Jak školení probíhá?

Přechod z dětského domova do běžného života je velmi těžký. V jednu chvíli je vše jednoduché: Dětský domov zařídí vše potřebné – jídlo, oblečení, ubytování. Poté přijde normální život. Nájemné, elektřina, složenky. Kdo se v tom má vyznat? Proto jsme tu my, abychom dětem a mladým dospělým ukázali, na co se mají připravit a čeho se mají vyvarovat.

Lektoři

Náš pilíř tvoří 6 lektorů, kteří se dlouhodobě zabývají vzděláváním a školením. Všichni mají praktické zkušenosti z finančního trhu, ať už z bank, pojišťoven, nebo investičních společností. Své zkušenosti dokáží zúročit při uvádění příkladů z praxe, i při odpovídání na jednotlivé zvídavé dotazy posluchačů.

Co se dozvíte?

Jak vypadá rozpočet domácnosti? Kolik bych měl ušetřit z výplaty? Proč se lidé zadlužují a jak se tomu dá předejít? Na všechny tyto otázky dostanou účastnici kurzu odpovědi. Školení probíhá interaktivně – diskusí, samostatnou prací, hrou. Používáme příklady z praxe a snažíme se udělat školení zábavně, ale poučně. Pro školení většinou volíme prostory dětského domova, kde jsou děti zvyklé a nejčastěji využíváme vícedenní formát školení, abychom s nimi mohli navázat i neformální rozhovor večer.

Nabídka témat školení školení vypadá takto. Rádi však školení upravíme tak, aby maximálně vyhovovalo Vašim požadavkům. V případě jakýchkoli dotazů nás kontaktujte přes nezávaznou objednávku níže. Níže si můžete spočítat cenovou kalkulaci. Cena počítá s dvěma lektory, dopravou na místo, přípravou materiálů pro 10 účastníků. Konkrétní nabídku spočítáme podle specifického zadání.

Kalkulátor pro dětské domovy