Entertaining Education - vývoj edukačních her

Dostali jsme možnost účastnit se velmi zajímavého projektu Entertaining Education. Aktuálně nabízíme účast na týdenním tréninkovém kurzu o vývoji vzdělávacích her. Cílem celého projektu je vyvinout edukační hru, která bude simulovat jaké strasti a radosti mohou čekat člověka, pokud se vydá cestou podnikání. Kluci a holky z CEFIGU samozřejmě pracují hlavně na finanční složce, aby hra byla realistická. Naši členové rovněž dodávají i své bohaté zkušenosti z podnikání.

Na kurz hledáme někoho, koho zajímá vyvíjení edukačních her, případně by se rád/a v tomto oboru přivzdělal/a a následně nám pomohl ať už s vyvíjením hry nebo s testováním. Na kurz a vývoj her požadujeme pouze uživatelskou znalost angličtiny, neboť celou hru budeme dělat v angličtině a překládat až nakonec. Na období testování se můžete přihlásit i bez AJ – hra již bude přeložena.

Kurz bude vypadat následovně: první část workshopy s odborníky na vývoj her ze zahraničí (hlavní metody budou simulační hra nebo úniková místnost), druhá část praktická – vytváření návrhů her. Možnost účasti pro osoby z ČR, další účastníci jsou z Polska, Dánska a Španělska, ubytování a strava kompletně hrazená.

Harmonogram celého projektu je následující:

26.10. – 3.11.2020 – tréninkový kurz na vývoj her

listopad 2020 – srpen 2021 – vyvíjení her, testování beta-verze

září 2021 – duben 2022 – testování s cílovou skupinou – mládeží

V rámci projektu již proběhlo první projektové setkání, více o něm si můžete přečíst na Facebooku: https://www.facebook.com/enteredu.org/posts/157349019380064

Pro vývoj a testování je možná forma spolupráce na DPP, ideálně je na oboje potřeba někoho, kdo má zkušenost se vzděláváním osob ve věku cca 15-20 let, na vývoj se hodí i zkušenosti s podnikáním.

Více o projektu: https://enteredu.org/ Projekt je kofinancován z programu Erasmus+.

 

Přidat komentář